O firmie

Od przeszło 35 lat zajmujemy się całokształtem zagadnień związanych z pielęgnowaniem drzew, w tym także opracowywaniem dokumentacji dendrologicznych oraz szkoleniami branżowymi. Naszą misją jest pogodzenie interesu człowieka z drzewostanem w warunkach miejskich. Posiadamy bardzo duże doświadczenie, a nasi pracownicy to osoby wykonujący swój zawód z pasją i zaangażowaniem.
Mgr inż. Zbigniew Chachulski jest założycielem firmy i prekursorem chirurgii drzew w Polsce. Ukończył Wydział Ogrodnictwa Sekcji Kształtowania Terenów Zieleni SGGW (1972r) i od tej pory zajmuje się tematyką ochrony drzew starszych. W latach 70-tych odbył praktykę w tym zakresie w Danii, Holandii i Niemczech. W 1975 roku był współtwórcą pierwszej jednostki w Polsce, zajmującej się leczeniem i pielęgnowaniem drzew starszych. W tym okresie przeprowadził wiele szkoleń i wygłosił liczne wykłady w całym kraju. Od 1980 roku prowadzi własną firmę.

Zbigniew Chachulski jest inicjatorem i współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Chirurgów Drzew (PTCHD), zrzeszającego osoby, zajmujące się tematyką pielęgnowania drzew.

Na swoim koncie ma szereg publikacji branżowych oraz 2 książki o tematyce chirurgii drzew.

LAT DOŚWIADCZENIA

PRZEPROWADZONYCH SZKOLEŃ

SPORZĄDZONYCH DOKUMENTACJI

Zobacz co oferujemy:

Prace przy drzewach

Naszą misją jest pogodzenie interesu człowieka z przyrodą w warunkach miejskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie a nasz zawód wykonujemy z pasją i zaangażowaniem.

Dokumentacje

Posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie w sporządzaniu wszelkich opracowań dotyczących drzew.

Szkolenia

Naszą misją jest pogodzenie interesu człowieka z przyrodą w warunkach miejskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie a nasz zawód wykonujemy z pasją i zaangażowaniem.

Nadzory

Posiadamy uprawnienia NOT w zakresie INSPEKTORA NADZORU DO SPRAW OCHRONY DRZEW. Prowadzimy nadzory drzew w trakcie procesu budowlanego.